Blog

Nie ma znaczenia, czy prowadzimy food-truck, blog o podróżach, albo pensjonat w Poroninie. Chcemy by oferowane przez nas treści bądź usługi dotarły do jak największej ilości osób. Z tego względu, nasz wzrok zaczynamy kierować ku Facebookowi - widząc w nim nadzieję na tanie (w domyśle bezpłatne) wypromowanie naszej działalności. Niestety, Facebook to cały świat, a jak dobrze wiemy - światem rządzą pieniądze. Bez płatnych reklam wybicie naszego fanpage będzie niezwykle trudne (o ile nie chodzi nam o FP, gdzie wrzucać będziemy śmieszne kotki lub inne zabawne obrazki). Ale nie załamujcie się! W niniejszym artykule postaram się podać kilka pomysłów na to jak z przy odrobinie pracy wypromować własny fanpage.

   

Media społecznościowe są w dzisiejszych czasach jedną z najskuteczniejszych metod docierania do potencjalnych klientów oraz promowania marki. Do lamusa przechodzą papierowe reklamy oraz małe czarno-białe ogłoszenia w gazetach, które zazwyczaj wyrzucamy zapominając o ich istnieniu.
Jedną z możliwości jest aktywne uczestnictwo przynajmniej na jedynm koncie społecznościowym.

W Polsce liczbę osób korzystających z Facebooka szacuje się na ok. 15 mln użytkowników, to idealne miejsce na tani i skuteczny marketing pozwalający nam stworzyć markę. Nasuwa się pytanie jak prowadzić fp żeby zbudować rozpoznawalną markę i wykreować odpowiedni wizerunek tak, aby pozyskać kontakt z nowymi klientami i utrzymać przy sobie obecnych.

Od kilku dni za pośrednictwem Facebooka możemy korzystać z wyszukiwania bezprzewodowej sieci WiFi.  To otwarta furtka dla wszystkich restauracji, hoteli i miejsc, które mogą w ten sposób zareklamować się wśród użytkowników. W naszym artykule dowiecie się jak uruchomić nową funkcję!

Facebook nieustannie się rozwija, przedstawia nowe rozwiązania miliardom użytkowników na całym świecie. Jakie przesłanie niesie za sobą rozbudowanie funkcjonalności grup na Fb? „Wspieramy ludzi w budowaniu wspólnoty i łączeniu świata ze sobą” - tak brzmi nowa misja Facebooka, którą Mark Zuckerberg przedstawił podczas Facebook Community Summit.