ile kosztuje prowadzenie fanpage na FB

Niedawno pisaliśmy o niezwykle ważnej kwestii w ramach prowadzenia strony firmowej fanpage na Facebooku, mianowicie ile kosztuje reklama na Facebooku?. Dzisiaj natomiast poruszamy kolejny, bardzo ważny dla wielu przedsiębiorców i właścicieli firm temat - ile tak na prawdę kosztuje prowadzenie profilu fanpage na Facebooku? Cena prowadzenia konta firmowego na Facebooku zależy od wielu czynników, koszt obsługi stronty fanpage może się równić w zależności od ilości zamieszczanych wpisów, podejmowanych działań marketingowych i nie tylko. Jeżeli jako właściciela firmy interesuje Cię ile kosztuje prowadzenie fanpage na FB, zapraszamy do lektury.

 

 


Fanpage na Facebooku w dzisiejszych czasach postrzegany jest przez użytkowników jako wizytówka naszej firmy. Nie zawsze jednak w natłoku obowiązków znajdujemy czas na prowadzenie strony. W takiej sytuacji opiekę nad fanpage'm możemy zlecić firmie, która profesjonalnie zajmie się budowaniem wizerunku naszej marki na Facebooku. Zastanawiacie się zapewne – ile kosztuje prowadzenie fanpage na Facebooku?

 

Od czego zależy cena prowadzenia strony na Facebooku?

Ciężko jednoznacznie jaka jest cena prowadzenia fanpage na Facebooku, gdyż jest ona zależna od wielu czynników, które zawierają się w różnych pakietach oferowanych przez firmy. Jeśli zależy nam żeby strona po prostu funkcjonowała jako informacja o firmie dla klientów, którzy szukają nas w sieci, wybierzemy podstawowy pakiet. Jeśli jednak interesuje nas wyróżnienie się na tle konkurencji, rozszerzanie zasięgów, przedstawianie aktualnej oferty, przypominanie o sobie obecnym klientom, a także pozyskanie nowych fanów, warto zdecydować się na jeden z rozszerzonych pakietów. Szczegółowy cennik znajdziecie na naszej stronie.

ile kosztuje prowadzenie fanpage na Facebooku

Koszt profesjonalnego prowadzenia fanpage na Facebooku, co zawiera się w cenie?

Oddając swój fanpage w ręce profesjonalistów możesz być pewny, że Twoja strona będzie zawsze aktualna, a wizerunek Twojej marki w mediach społecznościowych pozostawi dobre wrażenie. Koszt profesjonalnego prowadzenia fanpage może obejmować w zależności od wybranego przez klienta pakietu - stworzenie nowej lub optymalizacje już istniejącej strony, atrakcyjne i tematyczne wpisy, licencje na użyte materiały graficzne, autorski i unikatowy opis do postu, pozyskiwanie fanów, wyszukiwanie i publikacja ciekawostek branżowych, obsługa jednostek reklamowych, Konto Facebook Business Menager, opiekuna fanpage czy remarketing. Sam wybierz pakiet odpowiedni dla swojej firmy lub skontaktuj się z nami, pomożemy!

 

Inwestując w fanpage możesz jedynie zyskać

Wiesz, że w Polsce aż 15 milionów osób korzysta z Facebooka? Wizytówka na portalu społecznościowym to świetny sposób na pozyskanie nowych klientów, a odpowiednie działania pozwolą na przyciągnięcie uwagi. Precyzyjna reklama dotrze do osób zainteresowanych Twoją marką. Fan to potencjalny klient, który może generować zyski, warto więc zadbać, aby już pierwsze wrażenie oddawało jakość i wyjątkowość marki nad konkurencją. Kiedy zobaczysz jak prężnie rozwija się Twój biznes dzięki społecznym środkom przekazu jakim są social media, z pewnością uznasz, że jest to trafna inwestycja. Jeżeli interesuje Cię zagadnienie czy opłaca się zlecenie prowadzenia profilu firmowego Fanpage na Facebooku, zachęcamy do przeglądnięcia artykułu na ten temat.

 

Nie masz czasu zająć się swoim fanpage na Facebooku? Oddaj swoją stronę pod opiekę profesjonalistów. Obejmujemy każdy zrealizowany projekt gwarancją i stałym monitoringiem.

cena obsługi strony fanpage na FB