Blog

Millenialsi określani jako generacja Y to osoby urodzone po 1980 roku do około 2000 roku, które w dobie Internetu, mediów społecznościowych i smarfonów stały się pierwszym w pełni globalnym pokoleniem. Nowa generacja konsumentów jest nastawiona na rozwój i skupiona na sobie, ciężko jest więc sprostać oczekiwaniom społeczeństwa, które nieustannie podnosi poprzeczkę i stało się odporne na reklamy.

Każdy pragnie tego, by nazwa jego fanpage była przyciągająca i rzucająca się w oczy. W końcu po to tworzymy własne strony na tym portalu społecznościowym. Niestety, czasem pomysł na lepszą nazwę przychodzi nam do głowy nieco później.

Na Facebooku pojawiła się nowa tęczowa emotka Pride, w spolszczonej wersji Duma. Twórca najpopularniejszego serwisu społecznościowego Mark Zuckerberg w poście na swoim profilu wspiera równość wyjaśniając, że tęczowa emotka powstała dla uczczenia miesiąca dumy w USA czyli „pride month”.

Emotikony na Fb to nic innego jak wirtualna emocjonalność w formie kolorowych obrazków zrodzonych w Japonii, gdzie ciągi znaków zostały zastąpione pionowymi graficznymi odpowiednikami. Emotikony na Fb znajdziemy również pod określeniem emoji. 

Polityka prywatności oraz bezpieczeństwo danych osobowych

W czasie korzystania z serwisu, możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych, poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Charakter podania danych jest dobrowolny. Nie udostępniamy tych danych innym podmiotom. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do przygotowania odpowiedzi w ramach wypełnionego formularza kontaktowego.

  1. Administratorem osobowych przekazywanychjest 48 Media Łukasz Jeska Tomasz Jeska s.c. ul. Vetulaniego 1A/301, 31-227 Kraków NIP: 6751530687 REGON: 363377806.

  2. Administrator zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku. Wypełniający swoje dane osobowe Administratorowi wyraża zgodę na ich przetwarzanie przez Administratora w celu realizacji złożonego zamówienia, przesłania stosownej odpowiedzi. Podający ma w każdej chwili możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych.

  3. Szczegółowe zasady zbierania, przetwarzania i przechowywania danych osobowych wykorzystywanych zostały opisane w Polityce prywatności, która znajduje się na stronie fb.48.media