Blog

W dzisiejszych czasach używanie emotikonów na facebook jest na porządku dziennym, dzięki nim komunikacja staje się bardziej rzeczywista i szybsza. Symbole emotikonek uzupełniają treść lub całkowicie nam ją zastępują. W dużej mierze wracamy do czasów, kiedy to posługiwaliśmy się wyłącznie pismem obrazkowym. Dodawanie graficznych odpowiedników uczuć i czynności stało się tak oczywiste (szczególnie dla pokolenia Y, Z i XD), że wiadomości nie zawierające chociaż jednej emotikonki na facebook wydają się być bez emocji i pełne wątpliwości dla odbiorcy. W czym jeszcze tkwi sekret facebook emoji? Ikony są po prostu łatwym i szybkim sposobem na wyrażanie uczuć, bez ich literalnego wyrażania.

 

W czasie kiedy korzystamy z Facebooka wiele może się u nas zmienić, co zresztą chętnie dokumentujemy na tablicy, obwieszczając znajomym (i nie tylko) o ważnych wydarzeniach z życia. Jednym z takich wydarzeń, które zazwyczaj króluje w ilości polubieni komentarzy jest zmiana stanu cywilnego, co za tym idzie zmiana nazwiska. Jak się okazuje, większość świeżo upieczonych pań zmienia nazwisko na fb w ciągu 24h od powiedzenia sakramentalnego „TAK”. Zmienić imię i nazwisko na fb można korzystając z komputera, ale również z urządzeń mobilnych. To banalnie proste i zajmie Ci kilka chwil.

Zarządzanie firmowym profilem na fb to duża odpowiedzialność zarówno przed klientem jak i grupą osób, które śledzą profil. W ręku masz władze - czyli możliwość edycji i przeglądania profilu. W zależności jaką role na facebooku Ci nadano, masz dostęp do różnych danych na koncie. Ważne! Żeby ktoś przyznał Ci role musisz mieć konto na Facebooku.

 

Kto ma konto na facebooku, ten wie że zdarzają się sytuację, kiedy kontakt z facebookiem jest niezbędny. Jesteśmy przyzwyczajeni do możliwości rozmowy z konkretną osobą, która po wysłuchaniu naszego problemu rozpocznie działania naprawcze. W przypadku obsługi na Facebooku stajemy przed głuchą ścianą i jesteśmy zdani na siebie. To nie oznacza, że kontakt z administratorem facebooka jest niemożliwy.

 

jaką firmę wybrać do obsługi profilu fanpage na FB

Poprzednio poruszaliśmy temat czy obsługa Facebooka konta firmowego fanpage jest prosta. Teraz chcielibyśmy się pochylić nad zagadnieniem jakie kwestie trzeba przemyśleć przy wyborze specjalisty bądź firmy do obsługi naszego firmowego profilu fanpage na Facebooku - czy jest to niezbędne, jakie możemy mieć z tego korzyści. Zapraszamy do lektury.